Kokybiškas dujų įrangos montavimas Kaune

landi renzo montavimas kaune

Kokybiškas dujų įrangos montavimas Kaune

Siekiant pabrėžti kas yra kokybiškas dujų įrangos montavimas aptarsime ir parodysime atliekamų darbų eigą. Šiais laikais kiekvienas iš mūsų esame priklausomi nuo transporto priemonių, vieni su jomis dirba, kiti važiuoja į darbą, o treti jas remontuoja. Svarbu, kad automobilis tarnautų ilgai ir patikimai. Siekdami prižiūrėti savo automobilį būtinai turite atlikti periodinius aptarnavimus. Benzininiai varikliai pasižymi savo galingumu, bet dar svarbiau, kad šiems varikliams galima sumontuoti dujų įrangą, kuri leis sutaupyti apie 50% degalų sąnaudoms. Svarbu sumontuoti dujų įrangą kokybiškai, todėl reikėtų automobilį patikėti savo darbą išmanantiems meistrams. Dujų įranga yra papildoma sistema automobilyje, kuri turi atitikti techninius reikalavimus ir turi būti sumontuota laikantis taisyklių. Netaisyklingai atlikti darbai neleis jums sutaupyti degalų išlaidoms, nes blogai veikiant dujų įrangai reikia važiuoti benzinu. O dar blogiau – nekokybiškas montavimo darbas gali pakenkti varikliui.

Dujų įrangos pasirinkimas

Nusprendę montuoti dujų įrangą automobiliui turite pasirinkti geriausią jums tinkantį dujų įrangos variantą. Aptarsime į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis dujų įrangą. Svarbiausia yra variklio galingumas ir dujų baliono ar balionų montavimo vieta. Automobilio galingumas nulemia dujų įrangos komplektaciją ir šioje vietoje yra svarbiausia pasirinkti ne pigiausią, bet geriausiai tinkantį sprendimą.
Dujų reduktoriai yra prijungti prie aušinimo sistemos, kad galėtų išgarinti dujas, kurios balione yra skystos fazės. Reduktorius montuojame su galios rezervu, varikliams su 100 kW galingumu montuojami reduktoriai aptarnaujantys apie 130 KW. Tai leidžia išlaikyti stabilų dujų slėgį ir dujų temperatūrą esant maksimalioms apkrovoms.
Dujų balionai montuojami pagal galimybes ir dažnai aptariami vietoje pritaikant jums geriausią sprendimą. Dažniausiai dujų balionai montuojami vietoje atsarginio rato, toroidinio tipo. Jie gali būti montuojami automobilio viduje arba išorėje. Galima montuoti ir cilindrinį dujų balioną, kuris dažniausiai montuojamas automobilio bagažinėje ir papildomai užima bagažinės vietą. Dujų balionai pritvirtinami varžtais ir padaroma ventiliacijos anga. Visas šias vietas būtinai padengiame anti korozine medžiaga. Baliono montavimo vietą taip pat padengiame anti korozine medžiaga. Vedame plastikinę dujų magistralę ir jos tvirtinimo vietas padengiame anti korozine medžiaga.
Dujų purkštukai parenkami taip pat pagal automobilio galingumą. Montuojame greitus ir tikslius dujų purkštukus, kurie gali nuvažiuoti bent 100000km. Svarbu, kad purkštukai galėtų tvarkingai dirbti su mūsų ne pačiom geriausiom dujom.
Dujų valdymo blokas yra atsakingas už tikslų dujų įrangos darbą, kurį rekomenduojame montuoti pilnos komplektacijos su OBD jungtimi. Taip galime kokybiškai sureguliuoti variklio darbą persijungiant dujoms, atlikti temperatūrines korekcijas, kokybiškai sureguliuoti mišinius ir svarbiausia pilnai išnaudoti visas funkcijas, įjungti OBD adaptaciją, kuri realiu laiku gali atlikti mišinio korekcijas.

Montavimo darbai

Dujų sistemoje yra du dujų filtrai: dujinės ir skystos fazės. Šiuos filtrus reikia keisti kas 12500 ir 25000 km. Todėl montuodami dujų įrangą į tai atsisžvelgiame ir juos montuojame prieinamose vietose. Stengiamės neuždengti kitų svarbių aptarnavimo taškų, taip pagreitiname aptarnavimo laiką.
Visas žarnas įvelkame į specialias gofras ir jas izoliuojame. Dujų įrangos laidyną pritaikome variklio skyriui, įvelkame i specialias gofras ir izoliuojame.
Dujų mygtuką montuojame kliento pasirinktoje vietoje, matomoje ir lengvai pasiekiamoje.
Atlikę montavimo darbus automobilį išvalome ir išsiurbiame darbo metu susidarusius nešvarumus.

Sistemos kalibravimas

Sumontavus dujų įrangą patikriname variklio darbą, papildome aušinimo skysčio talpą. Patikriname dujų įrangos sandarumą. Įsitikinę, kad visi darbai atlikti kokybiškai pradedame dujų įrangos kalibravimo darbus. Automobilį testuojame važiuodami kelyje prie įvairių apkrovų.

Automobilio atsiėmimas

Supildome visus reikiamus dokumentus ir paaiškiname kaip veikia dujų įranga, parodome kur sumontuoti visi komponentai. Klientas iš mūsų serviso gali išvažiuoti varikliui dirbant dujomis ir džiaugtis taupiu automobiliu.

Lukas

Kontaktai

Adresesas R. Kalantos g. 16A Kaunas
Telefono numeris +370 6 624 0150
Darbo laikas Pirm - Penkt: 9:00 - 18:00 Šeštadienis: 10:00 - 14:00 Sekmadienis: Nedirbame

Kalendorius

2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930