Mūsų paslaugos

Kontaktai

Adresas R. Kalantos g. 16A Kaunas
Telefono numeris +370 6 624 0150
Darbo laikas Pirm - Penkt: 9:00 - 18:00 Šeštadienis: 10:00 - 14:00 Sekmadienis: Nedirbame

Kalendorius

2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
duju irangos diagnostika

Dujų įrangos diagnostika

CHECK ENGINE

Dirbame su daug dujų įrangų, todėl galime nustatyti tikrąjį automobilio įrangos gedimą. Dujų įrangos diagnostika sutaupo laiko ir pinigų. Nustatyti gedimui reikia įgūdžių, o mūsų meistrai tikrai jų turi.

 

Dažniausias gedimo požymis yra CHECK ENGINE lemputė užsidegusi skydelyje. Ši lemputė informuoja vairuotoją apie galimą gedimą arba mišinio nukrypimą, kuris dažniausiai pasireiškia dėl blogo dujų įrangos darbo.

Kas sugedo ar kuris jutiklis neveikia galima pasakyti tik atlikus diagnostiką. Variklio valdymo blokas klaidas registruoja kaip kodus, todėl konkretus kodas pasako kuris jutiklis neveikia ar kokia yra užregistruota problema.

Atlikus diagnostiką dažniausiai pastebime šiuos kodus susijusius su blogu dujų įrangos darbu: P0171, P0172, P0300. Šie klaidų kodai nurodo su degalų mišiniu ir uždegimo sistema susijusius gedimus. Kartais CHECK ENGINE lemputė užsidega dėl blogo katalazitariaus darbo arba po jo išpjovimo.

Užsidegus CHECK  ENGINE lemputei ar varikliui pradėjus dirbti netvarkingai svarbu laiku atlikti dujų įrangos diagnostiką ir sutvarkyti iškilusią problemą. HORSEPOWER autoservise esant gedimui jums taip pat suteiksime ir dujų įrangos remonto paslaugas.

Dujų įrangos diagnostika leidžia mūsų kvalifikuotiems specialistams įsigilinti į automobilio dujų sistemos būklę ir nustatyti potencialias problemas ar gedimus. Tai yra svarbu dėl kelių priežasčių. 

 

Tiksli dujų įrangos patikra padeda išvengti nuostolių, užtikrinant ekonomišką degalų naudojimą ir sumažinant išmetamųjų dujų kiekį.

 

Vienas dažniausių remonto darbų po dujų įrangos patikros – automobilio dujų filtrų keitimas. Savalaikis dujų filtro keitimas prisideda prie ilgesnio automobilio gyvavimo ir sumažina variklio gedimų riziką. 

Susisiekite dėl dujų įrangos diagnostikos

Naudojame pažangiausią diagnostikos įrangą, kuri leidžia tiksliai nustatyti bet kokias veikimo trikdžius ar potencialias problemas. 

 

Pasirinkdami mūsų dujų įrangos diagnostikos paslaugas, pasirenkate garantuotą saugumą, efektyvumą ir ilgalaikę naudą Jūsų automobiliui.

 

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir sutarsime tinkamiausią laiką jūsų automobilio dujų įrangos diagnostikai atlikti.