Mūsų paslaugos

Kontaktai

Adresas R. Kalantos g. 16A Kaunas
Telefono numeris +370 6 624 0150
Darbo laikas Pirm - Penkt: 9:00 - 18:00 Šeštadienis: 10:00 - 14:00 Sekmadienis: Nedirbame

Kalendorius

2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
varikliu remontas

Variklių remontas Kaune

Variklių Remontas Kaune

Variklis yra automobilio širdis, tad jo būklė tiesiogiai įtakoja transporto priemonės veikimą ir patikimumą. HORSEPOWER servisas, įsikūręs Kaune, yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jūsų automobilio variklis veiktų nepriekaištingai. Šiame straipsnyje aptarsime variklio sandarą, dažniausiai pasitaikančias problemas ir jų sprendimo būdus, remiantis HORSEPOWER serviso patirtimi.

Variklio Sandara

Automobilio variklis sudarytas iš daugybės sudėtingų dalių, kurios dirba kartu, kad užtikrintų sklandų jo veikimą. Pagrindinės variklio dalys apima cilindrų bloką, galvutę, paskirstymo mechanizmą (grandinę ar diržą), diržinę pavara, vožtuvų mechanizmą, ir daugelį kitų komponentų. Kiekvienas šių elementų yra svarbus variklio efektyvumui ir ilgaamžiškumui.

Dažniausiai Pasitaikančios Variklio Problemos

 • Paskirstymo Grandinė ir Diržas: Vienos iš dažniausių problemų yra susijusios su paskirstymo grandinės ar diržo nusidėvėjimu. Jei šie komponentai nėra laiku keičiami, gali įvykti rimtas variklio gedimas.
 • Diržinės Pavaros Problemos: Diržinės pavaros gedimai gali sukelti netolygų variklio darbą ar net jo sustojimą.
 • Variklio Alyvoje Atradamos Vario Dalėlės: Tai gali būti ženklas, kad variklio dalys dėvisi ir yra reikalingas dėmesys.
 • Įdėklų Keitimas: Laikui bėgant, variklio įdėklai gali nusidėvėti, dėl ko atsiranda papildomų vibracijų ir triukšmo.
 • Variklio Kapitalinis Remontas: Sunkesniais atvejais, kai variklis patiria didelį gedimą ar yra stipriai nusidėvėjęs, gali prireikti kapitalinio remonto.
 • Prapūsta Variklio Galvutė: Tai dažnai pasitaikantis gedimas, susijęs su aukštu variklio temperatūros pakilimu ir slėgiu aušinimo sistemoje.
 • Garsai iš Variklio: Bet koks neįprastas garsas iš variklio turėtų būti nedelsiant patikrintas, nes tai gali būti ankstyvas gedimo požymis.
 • Pradegę Vožtuvai: Netinkamas degalų mišinio degimas gali sukelti vožtuvų pažeidimą, kuris mažina variklio efektyvumą ir gali sukelti rimtesnių problemų.

Variklio Remonto Procesas HORSEPOWER Servise

HORSEPOWER servisas Kaune teikia visapusiškas variklio remonto paslaugas, pradedant nuo gedimo diagnostikos iki pilno kapitalinio remonto. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai naudoja pažangiausias technologijas gedimo priežasčiai nustatyti ir remonto procesui atlikti. Mes suprantame, kad kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl siūlome individualizuotus sprendimus, atitinkančius jūsų automobilio poreikius ir biudžetą.

Kodėl Pasirinkti HORSEPOWER?

Renkantis variklio remonto paslaugas, svarbu rinktis patikimą ir patyrusį servisą. HORSEPOWER išsiskiria dėl:

 • Patirties ir Kompetencijos: Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį įvairių markių ir modelių variklių remonte.
 • Aukščiausios Kokybės Dalys: Naudojame tik aukščiausios kokybės dalis iš patikimų tiekėjų, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patikimumą.
 • Konkurencingos Kainos: Siūlome konkurencingas kainas ir skaidrų kainodarą, kad klientai žinotų, už ką moka.
 • Asmeninis Požiūris: Kiekvienam klientui skiriame asmeninį dėmesį, siekdami užtikrinti, kad visi jo poreikiai būtų patenkinti.

Variklio problemos gali atrodyti bauginančios, tačiau HORSEPOWER servisas Kaune yra pasirengęs padėti jums grįžti į kelią saugiai ir efektyviai. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ar užsakyti vizitą.

Kilusius klausimus dėl automobilių variklių remonto galite užduoti kontaktų skiltyje išsiųsdami mums žinutę arba paskambinę mobiliuoju telefonu +370 6 624 0150. Kiekvienoje situacijoje ieškome geriausio sprendimo ir kokybę užtikrinančio remonto.