Mūsų paslaugos

Kontaktai

Adresas R. Kalantos g. 16A Kaunas
Telefono numeris +370 6 624 0150
Darbo laikas Pirm - Penkt: 9:00 - 18:00 Šeštadienis: 10:00 - 14:00 Sekmadienis: Nedirbame

Kalendorius

2024 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
tepalu keitimas

Tepalų ir filtrų keitimas

Tepalų ir filtrų keitimas Kaune – kodėl tai svarbu jūsų automobiliui?

Automobilio priežiūra yra neatsiejama bet kurio transporto priemonės savininko kasdienybės dalis, o tepalų ir filtrų keitimas yra vienas iš dažniausių automobilio aptarnavimų, užtikrinančių sklandų ir ilgalaikį jūsų automobilio veikimą. HORSEPOWER servisas, įsikūręs Kaune, pabrėžia, jog laiku atliktas alyvos ir filtrų keitimas ne tik prailgina automobilio tarnavimo laiką, bet ir užtikrina mažesnes eksploatacines išlaidas ilgainiui. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl alyvos keitimas yra toks svarbus, kokius filtrus reikėtų keisti reguliariai, ir kodėl pasirinkimas naudoti aukščiausios kokybės produktus, tokius kaip LIQUI MOLY alyva bei MANN ar KNECHT filtrai, gali prailginti jūsų automobilio variklio resursą.
 

Alyvos keitimo svarba

Automobilio variklio alyva atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį užtikrinant variklio komponentų tepimą, šilumos perdavimą ir aušinimą bei metalinių dalelių ir suodžių nusodinimą. Laikui bėgant alyva sensta ir nebegali efektyviai atlikti šių funkcijų, todėl svarbu laikytis gamintojo rekomenduojamų alyvos keitimo intervalų. Paprastai, automobilių gamintojai rekomenduoja LONG LIFE alyvą keisti net kas 30000 – 40000 km arba kartą per metus, tačiau HORSEPOWER servisas rekomenduoja alyvos keitimą atlikti kas 10,000 km. Tai leidžia užtikrinti, kad variklis veiktų optimaliai, mažintųsi dėvėjimasis ir alyva išlaikytų savo savybes ilgesnį laiką. Keičiant alyva rečiau ji praranda savo tepimo savybes ir labai svarbu per ilgesnį eksploatavimo laiką alyva praranda savo klampumą. Todėl iš 5w30 alyvos po 30000km lieka tik xw20. Ilgi automobilio alyvos keitimo intervalai gal ir sutaupo išlaidų, bet kenkia variklio resursui ir automobilis tarnauja iki garantijos pabaigos.

 

Tinkamos alyvos pasirinkimas

Pasirinkimas tarp įvairių alyvų klampumo klasių, pvz., 5W30 ar 0w30 gali atrodyti painūs, tačiau iš esmės šie skaičiai nurodo, kaip gerai alyva gali išlaikyti savo savybes esant skirtingoms temperatūroms. Pavyzdžiui, pirmasis skaičius (prieš „W”) nurodo alyvos klampumą esant žemai temperatūrai, o antrasis skaičius – alyvos klampumą esant aukštai temperatūrai. HORSEPOWER servisas naudoja aukščiausios kokybės LIQUI MOLY alyvas, kurios yra sukurtos atsižvelgiant į aukščiausius Vokietijos inžininerijos standartus ir suteikia patikimą apsaugą bei veikimą įvairioms variklio konstrukcijoms ir eksploatavimo sąlygoms.

 

Filtrų keitimas – kodėl tai svarbu?

Kartu su tepalų keitimu, svarbu atlikti ir reguliarų filtrų – alyvos, oro, salono ir kuro – keitimą. Šie filtrai užtikrina, kad į variklį ir automobilio vidų nepatektų kenksmingos dalelės ir teršalai. Pavyzdžiui, alyvos filtras apsaugo variklio alyvą nuo nešvarumų ir sulaiko metalo daleles, užtikrindamas, kad alyva išliktų švari ir efektyvi. Oro filtras apsaugo variklio degimo kamerą nuo nešvarumų, kurie gali patekti į variklį su oru, o salono filtras užtikrina švarų orą automobilio viduje. Kuro filtras sulaiko metalo daleles ar nešvarumus, kurie atsiranda degalų bake, bei kaupiasi degalinėse esančiose talpyklose ir vėliau patenka į automobilio baką. Kuro filtro keitimas yra labai svarbus, nes nuo degalų švarumo priklauso purkštukų ir siurblio tarnavimas.

Kokia yra geriausia alyva ir filtrai?

Pasirinkus aukščiausios kokybės LIQUI MOLY alyvas ir patikimus filtrų gamintojus, tokius kaip MANN ar KNECHT, užtikrinama, kad jūsų automobilis bus apsaugotas ir veiks sklandžiai. LIQUI MOLY siūlo platų aukštos kokybės variklio alyvų asortimentą, kuris atitinka ar net viršija gamintojų specifikacijas. Tuo tarpu MANN ir KNECHT filtrai yra žinomi dėl savo patikimumo ir efektyvumo, užtikrindami aukščiausią filtravimo lygį.

 

Tepalų ir filtrų keitimo kaina

Tepalų ir filtrų keitimo kaina priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant automobilio modelį, naudojamų medžiagų kokybę ir darbo apimtį. HORSEPOWER servisas yra pasiruošęs suteikti aukščiausios kokybės paslaugas už sąžiningą kainą, naudojant tik geriausias alyvas ir filtrus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų asmeniškai pritaikytą aptarnavimą, atitinkantį jo automobilio poreikius ir lūkesčius.

tepalu-keitimas-kaune

Automobilio filtrai:

  • Alyvos filtras
  • Oro filtras
  • Salono filtras
  • Kuro filtras

 

Tepalų ir filtrų keitimas yra būtina automobilio priežiūros dalis, kuri užtikrina ilgalaikį ir patikimą jūsų transporto priemonės veikimą. Pasirinkus HORSEPOWER servisą Kaune, galite būti tikri, kad jūsų automobilis bus aptarnautas naudojant aukščiausios kokybės LIQUI MOLY alyvas ir patikimus filtrus, tokius kaip MANN ar KNECHT. Mes suprantame, kad kiekvieno automobilio standartai yra unikalūs, todėl teikiame individualizuotas paslaugas, atitinkančias tiek naujausių, tiek senesnių variklių reikalavimus. Pasirinkę mūsų profesionalų ir patikimą servisą, galite būti tikri, kad jūsų automobilis yra gerose rankose.

Kilusius klausimus dėl automobilių tepalų ir filtrų keitimo galite užduoti kontaktų skiltyje išsiųsdami mums žinutę arba paskambinę mobiliuoju telefonu +370 6 624 0150. Kiekvienoje situacijoje ieškome geriausio sprendimo ir kokybę užtikrinančio remonto.