Mūsų paslaugos

Kontaktai

Adresas R. Kalantos g. 16A Kaunas
Telefono numeris +370 6 624 0150
Darbo laikas Pirm - Penkt: 9:00 - 18:00 Šeštadienis: 10:00 - 14:00 Sekmadienis: Nedirbame

Kalendorius

2024 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
landirenzo_logo

Kokybiškas dujų įrangos montavimas

Landi Renzo

Kokybiškas dujų įrangos montavimas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti ir išvengti pernelyg didelių išlaidų benzinui. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad ne visų dujų įrangos gamintojų kokybės standartai yra aukšti, o įrangos montavimo paslaugas gali siūlyti nekvalifikuoti meistrai. Netinkamai sumontuota dujų įranga gali pakenkti Jūsų automobiliui. Labai svarbi yra įrangos komplektacija ir jos suderinamumas, todėl reikia pasirinkti efektyviausiai veikiančią dujų įrangą pritaikytą Jūsų automobiliui ir variklio galingumui.

Landi Renzo yra itališka dujų įranga, gaminama laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų. Nuolatiniai tobulėjimo procesai, paremti naujoviškomis ir pažangiausiomis technologijomis, leidžia Landi Renzo teikti paslaugas pagrindiniams automobilių gamintojams (OEM rinka) ir „After Market“ pardavėjų ir montuotojų tinklui. Jei ieškote patikimos ir kokybiškos dujų įrangos Landi Renzo yra puikus pasirinkimas.

Toliau aptarsime dažniausius klausimus, susijusius su Landi Renzo dujų įranga ir jos montavimo subtilybėmis, kokybe ir kaina.

LA

lpg-landi-renzo-taupymas

Kodėl verta pasirinkti Landi Renzo dujų įrangą?

Landi Renzo yra patikimas ir kokybiškas dujų įrangos gamintojas, kurio produkciją vertina ir renkasi daugelis automobilių gamintojų. Landi Renzo dujų įrangos sistema yra pritaikyta galingiems varikliams, ji susidoroja su ekstremaliomis važiavimo sąlygomis ir aukštais variklio sūkiais, išlaikydama variklio dinamiką ir galingumą. Ši dujų įrangos sistema puikiai tinka ir nedidelio galingumo varikliams.

Hibridinių automobilių vairuotojai tikrai žino, kad itališka Landi Renzo įranga yra pats geriausias hibridinio automobilio draugas, sumažinantis išlaidas ir išlaikantis patį maloniausią automobilio eksploatavimą. Hibridiniams varikliams yra labai svarbūs perėjimo iš dujų į elektrą ir vėl į dujas rėžimai, karštas užsivedimas dujomis, sutaupantis daug benzino, funkcija atpažįstanti hibridinio variklio darbą ir pašalinanti erzinantį baliono vožtuvo taksėjimą. Su Landi Renzo dujų įranga Jūsų automobilis dirbs efektyviai ir patikimai, o jūs taupysite pinigus.

landi-renzo-hybrid-toyota

Kokie yra pagrindiniai Landi Renzo dujų įrangos privalumai?

Landi Renzo dujų įranga yra žinoma dėl savo kokybiškumo, efektyvumo, patikimumo ir ilgaamžiškumo. Šios dujų įrangos privalumai taip pat yra ir universalumas bei pritaikomumas daugeliui automobilių modelių (taip pat ir tiesioginio įpurškimo varikliams – Direct Injection). Tokio įpurškimo tipo varikliai dirba su daug didesniu benzino slėgiu, nei paprasto daugiataškio įpurškimo varikliai. Direct Injection varikliuose benzinas yra įpurškiamas tiesiai į degimo kamerą, todėl jiems reikalinga specialiai sukurta dujų įranga, leidžianti dirbti abiejais degalais – benzinu ir dujomis. Tai reiškia, kad galite naudoti šią įrangą su įvairiais automobiliais, neatsižvelgiant į jų tipą ar gamintoją. O vis labiau populiarėjant automobiliams su tiesioginio įpurškimo sistemomis Landi Renzo leis taupyti pinigus sumažindama suvartojamo benzino sąnaudas iki 10-15% 100 kilometrų.

lpg-direct-injection-fsi

Kaip kokybiškai sumontuoti Landi Renzo dujų įrangą?

Kokybiškas dujų įrangos montavimas daro didelę įtaką variklio dinamikai ir ilgaamžiškumui. Todėl rekomenduojama pasitikėti patyrusiais ir kvalifikuotais specialistais, kurie turi reikiamų žinių ir patirties bei geba pritaikyti Landi Renzo dujų įrangą Jūsų automobiliui. Klientui pasirinkus meistrus dažniausiai yra aptariama montuojamos įrangos komplektacija ir galingumas, parenkamas baliono tipas ir talpa. Kliento pageidavimu parenkama dujų jungiklio vieta (naudodamas šį jungiklį klientas gali pasirinkti kuriais degalais nori važiuoti – benzinu arba dujomis, dujų jungiklis taip pat rodo dujų lygį balione).

Svarbu paminėti, kad tam tikriems varikliams reikalingi ir papildomi emuliatoriai. Yra automobilių, kuriems yra reikalingi benzino slėgio emuliatoriai, sprendžiantys problemas, kylančias dėl per didelio benzino slėgio, užsidegusios CHECK ENGINE lemputės, blogo variklio darbo ir kt. Taip pat yra automobilių, kurie vairuotojams gali sukelti sumaištį, nes eksploatuojant automobilį dujomis gali kristi benzino lygis. Taip nutinka todėl, kad automobilio valdymo blokas benzino bako lygį ne tik matuoja plūde, bet ir apskaičiuoja pagal benzino purkšktukų darbo ciklą. Šiems varikliams reikia specialaus benzino lygio emuliatoriaus. Na, o amerikietiškiems automobiliams dažniausia yra reikalingi purkštukų emuliatoriai – varžos. Ar Jūsų automobiliui yra reikalingas emuliatorius, turi pranešti meistras, kuris atliks dujų įrangos montavimo darbus.

Kokybiškam dujų įrangos montavimui taip pat svarbu naudoti kokybiškas dalis bei medžiagas, tinkamus montavimo komponentus, kurie atitiktų gamintojo rekomendacijas. Dujų reduktoriaus šildymo pajungimui naudojamas specialios automobilio aušinimo žarnos. Svarbiausios yra dujų žarnos, kurios turi būti naudojamos tik geros kokybės ir neskleisti dujų kvapo. Dujų magistralei naudojama PVC žarna, skirta dujoms. Tokiu būdu galima užtikrinti, kad dujų įranga bus patikima ir efektyvi.

Svarbi dujų įrangos montavimo dalis yra techninių reikalavimų laikymasis. Kiekvienas automobilio vairuotojas vykdamas į automobilių techninės patikros stotį nori, kad ši patikra įvyktų sklandžiai. Esant trūkumams, kuriuos sukėlė netinkamas dujų įrangos montavimas arba šių reikalavimų nesilaikymas – Techniniai reikalavimai dujų įrangos montavimui, techninės apžiūros automobilis nepraeis. Teks sutvarkyti esamus trūkumus ir techninę apžiūrą kartoti. Todėl svarbu dujų įrangos montavimo darbus atlikti laikantis visų gamintojo reikalavimų ir rekomendacijų. Dėl šių paslaugų rekomenduojama kreiptis į patikimus servisus.

Kokia Landi Renzo dujų įrangos montavimo kaina?

Landi Renzo dujų įrangos montavimo kaina priklauso nuo automobilio modelio, dujų baliono talpos, variklio įpurškimo, galingumo, bei kartais reikalingų papildomų emuliatorių. Rekomenduojame nemontuoti pigiausios dujų įrangos, kurios komponentai, kaip dujų reduktorius ar purkštukai nebus geriausi, o rinktis patikimą, kokybišką ir tinkančią Jūsų automobilio varikliui. Taip galėsite ilgą laiką mėgautis dujų įrangos efektyvumu ir sutaupyti pinigų. Tvarkingai veikianti įranga nesukels Jums papildomų išlaidų ir taupys Jūsų laiką.

Kaip rasti patikimą ir kokybišką Landi Renzo dujų įrangos montavimo specialistą?

Rekomenduojame rinktis patikimą ir patyrusį specialistą, kuris turėtų patirties ir žinių montuojant Landi Renzo dujų įrangą. Patikrinti rekomendacijas ir klientų atsiliepimus yra svarbus žingsnis renkantis dujų įrangos montavimo servisą. Tai atlikti galite paspaudę šią nuorodą: HORSEPOWER Servisas

Visgi ne tik kokybiška įranga ir profesionalus montavimas yra svarbūs efektyviam ir saugiam dujų naudojimui. Svarbu reguliariai prižiūrėti dujų įrangą ir atlikti reikiamus priežiūros darbus. Tai taip pat padės užtikrinti optimalų dujų įrangos veikimą. Rekomenduojama laikytis gamintojo nurodytų reikalavimų, kuriuos rasite garantinėje knygelėje ir dujų filtrus keisti kas 10000-15000 kilometrų arba keičiant automobilio tepalus.

Neretai dėl blogo variklio darbo, trūkčiojimo ar užsidegusios CHECK ENGINE lemputės klientai kaltina dujų įrangą. Taip yra todėl, kad važiuojant benzinu šių problemų klientas nejaučia arba jaučia jas silpniau. Tačiau pagrindinė priežastis dažniausiai būna prastai veikianti uždegimo sistema. O kodėl kartais problemos jaučiamos tik važiuojant dujomis? Todėl, kad dujas uždegti yra sunkiau nei benziną ir beveik visada to priežastis būna laiku nekeistos uždegimo žvakės arba uždegimo ritės. Labai svarbu nepamiršti prižiūrėti automobilio: laiku keisti uždegimo žvakes ir uždegimo rites.

duju-filtrai-landi-renzo

Dujų įrangos montavimas HORSEPOWER Servise

Dujų įrangos montavimo darbams klientus registruojame iš anksto. Jums atvykus sutartą dieną supažindinsime Jus su darbų eiga. Parinksime dujų įrangos komplektaciją tinkančią Jūsų automobilio varikliui ir jo galingumui. Aptarsime ir parodysime, kuriose vietose montuosime dujų užpildymo vožtuvą, pažymėsime, kurioje vietoje Jūs pageidausite dujų perjungėjo. Prieš pradedant montuoti dujų įranga atliksime bandomąjį važiavimą ir automobilio diagnostiką. Patikrinsime automobilio alyvą, uždegimo sistemą. Jei reikia atlikti automobilio aptarnavimą tai galėsime atlikti iškarto montuodami dujų įrangą. Sumontavę dujų įrangą atliksime bandomąjį važiavimą, balioną pripildysime dujomis taip pat vykdysime dujų įrangos kalibravimo darbus. Bandomojo važiavimo metu automobilį ištestuosime įvairiais darbo režimais ir esant įvairioms apkrovos. Tai atliksime važiuodami miesto ir užmiesčio režimais, todėl automobilį atsiimsite paruoštą eksploatuoti.

Paprastai dujų įrangos montavimo darbus atliekame per dvi darbo dienas, o automobilį atiduodame trečią dieną, ištestuotą esant šaltam ir karštam varikliui, patikrinus dujų persijungimo ir darbo režimus.

Apibendrinimas

Landi Renzo dujų įranga yra patikima ir efektyvi naudojanti alternatyvius LPG degalus. Ji leidžia sutaupyti pinigų ir prisideda prie aplinkos išsaugojimo. Tam, kad dujų įranga veiktų optimaliai ir saugiai, būtina rinktis kokybišką įrangą, pasitikėti profesionaliais montavimo specialistais. Taip pat svarbu reguliariai prižiūrėti dujų įrangą ir laiku atlikti automobilio aptarnavimus. Jei ieškote patikimo ir kvalifikuoto dujų įrangos montavimo specialisto, kviečiame susisiekti su mūsų HORSEPOWER Serviso ekspertais, kurie maloniai padės ir patars renkantis dujų įrangą Jūsų automobiliui.

Kilusius klausimus dėl dujų įrangos montavimo galite užduoti kontaktų skiltyje išsiųsdami mums žinutę arba paskambinę mobiliuoju telefonu +370 6 624 0150. Kiekvienoje situacijoje ieškome geriausio sprendimo ir kokybę užtikrinančio remonto.