Apie

duju irangos kaina

Mūsų tikslas - kokybiškas darbas

Mes esame HORSE POWER Servisas, atliekame automobilių remonto ir dujų įrangos montavimo darbus Kaune.  Kokybiškai ir profesonaliai aptarnaujame klientus, atliekame dujų įrangos remonto ir priežiūros darbus. Kokybiškai remontuojame automobilius ir atliekame aptarnavimus. Konsultuojame  ir patariame renkantis naują dujų įrangą pagal automobilio modelį ir kliento pageidavimus. Montuojame geriausią rinkoje dujų įrangą ir suteikiame 2 metų garantiją. Automobilių remonto darbams suteikiame garantijas. Naudojame kokybiškas dalis.

Dujų įrangos montavimas į Direct Injection automobilius.

Atliekame dujų įrangos diagnostiką, dujų reguliavimą bei purkštukų kalibravimą. Išrašome dokumentus Regitrai taip pat dujų įrangos ir priežiūros vadovus. Montuojame dujų įrangą laikantis aukštų kokybės reikalavimų. Darbams suteikiame garantiją.

LPG yra ekologiškas ir ekonomiškas kuras, kuris kainuoja per pus pigiau nei benzinas. Važiuodami dujomis galite sutaupyti iki 50%. Dujų įranga atsiperka nuvažiavus 10-15 tūkst. kilometrų.

Eksploatuojant automobilį su dujomis svarbu nepamiršti reguliariai keisti dujų filtrus, jų LPG sistemoje yra 2 – dujinės ir skystos fazės. Tai daryti rekomenduojame kas 12500 km ir 25000 km.

Mūsų misija

Teikti kokybiškas automobilių remonto ir dujų įrangos montavimo paslaugas. Plėtoti savo komandą ir nuolat tobulėti siekiant aukščiausio lygio paslaugų. Elgtis ekologiškai atsakingai.

Mūsų vizija

Būti geriausiu automobilių remonto sprendimų lyderiu Lietuvoje. Sukursime jaudulį įgyvendindami novatoriškas idėjas, spręsdami problemas ir viršydami klientų lūkesčius.

Vertybės
  • Kokybiškas darbas
  • Klientų aptarnavimas
  • Noras būti geriausiais
Privalumai

Serviso
privalumai

Automobilio aptarnavimus reikia atlikti reguliariai, išlaikant puikų automobilio stovį, tai servise darome naudodami tik kokybiškas dalis, alyvą ir medžiagas

Kontaktai
Automobilių remontas

Atliekame visus automobilių remonto darbus. Ieškome sprendimų, kurie būtų priimtini užtikrinant darbų kokybę ir klientų lūkesčius

Dujų įrangos montavimas

Siūlome kokybiškus dujų įrangos montavimo sprendimus

Kokybiškos dalys

Automobilius remontuojame naudodami patikimų gamintojų dalis

Registracija

Sugędo automobilis? Kreipkitės, suremontuosime!

Automobilių remontas ir dujų įrangos montavimas Kaune

+370 6 624 0150