STAG dujų įranga

stag dujos

STAG dujų įranga

STAG Q produktų linija pristato naujuosius QBox, QNext ir QMax valdiklius

STAG-4 Q

Pirmasis naujos kartos valdiklis, skirtas automobiliams su įpurškimo sistema, 4 cilindrų varikliams. Įrenginio konstrukcija pagrįsta moderniu, aukštos kokybės 32 bitų mikroprocesoriumi, leidžiančiu labai tiksliai valdyti automatinį dujų tiekimą, greitą reagavimą į variklio parametrus ir benzino įpurškimo laiką. Techninės įrangos platforma siūlo daugybę naudingų funkcijų, įskaitant galimybę keisti įpurškimo seką, palaikyti belaidį „Bluetooth“ ryšį ir skaityti variklio apsisukimų dažnį pagal benzino įpurškimo signalus. Dizainas leidžia pridėti naujų QBOX serijos funkcijų ir plėtinių. Kompaktiškas, lengvas ir tvirtas korpusas su ergonomišku funkcinių elementų išdėstymu leidžia greičiau ir lengviau prisijungti, o taip pat montuoti bet kurioje variklio skyriaus dalyje. Aukštos kokybės plastikinė medžiaga, naudojama korpusui, buvo ištirta pagal poreikį, naudojant mechaninius atsparumus, klimato ir šilumos smūgio bandymus. Tai rodo didelį atsparumą taikomoms jėgoms ir oro sąlygoms. Korpuso pagrindo plokštė, pagaminta iš nerūdijančio plieno, užtikrina aukštą atsparumą korozijai ir pabrėžia unikalią korpuso išvaizdą.

GAMYBA

STAG 4 QBOX BASIC gaminamas pagal naujausias technologijas ir aukščiausios kokybės komponentus, išbandytus AC tyrimų ir plėtros centro laboratorijose pagal automobilių standartus. Idealus komponentų pasirinkimas ir novatoriškas 32 bitų signalų procesorius automatinių dujų įpurškimo kontrolei garantuoja tikslią ir greitą degalų dozę ir pagerina važiavimo automobiliu ekonomiką. STAG 4 QBOX BASIC yra optimalus sprendimas šiuolaikiniams varikliams, užtikrinantis jų ilgaamžiškumą, veikimą be gedimų, saugumą ir komfortą.

STAG dujų įrangos privalumai

• lengvas, kompaktiškas korpusas su tiesia jungtimi, todėl greičiau montuojamas variklio skyriuje
• galima praktiškai bet kokią tvirtinimo padėtis
• operacinės įrangos platforma, pagrįsta 32 bitų mikroprocesoriumi, skirta automobilių sprendimams
• platus darbinių temperatūrų diapazonas (-40 ° C, + 125 ° C)
• techninės įrangos sprendimai, užtikrinantys geresnę duomenų ir valdiklio išplėtimo galimybių apsaugą
• belaidžio „Bluetooth“ ryšio palaikymas
• komponentų savikontrolės galimybės
• variklio apsisukimų dažnis pagal benzino purkštukų signalus
• pasirenkamas purkštukų sekos keitimas;
• gedimų valdymas – užfiksuoti klaidų įrašymą;
• veikimas su LED-300, LED-300/400 ir LED-400 jungikliais;
• komponentai, kuriuose naudojamos aukščiausios kokybės laboratorinės medžiagos, atitinkančios automobilių standartus.

Tiek korpuso medžiagos, tiek jų forma garantuoja optimalias valdiklio funkcines savybes, susijusias su variklio skyriuje esančiomis šiluminėmis apkrovomis. Nors korpusas atrodo subtilus, jis gali apsaugoti elektroninį modulį nuo drėgmės ir smūgio apkrovų temperatūros intervale nuo -20 ° C iki 120 ° C. Normaliomis eksploatavimo sąlygomis korpusas nėra veikiamas nuolatinės deformacijos, bet tik vibracijos, kuri atsiranda automobiliui važiuojant.
Aukštos kokybės medžiagos, unikali ir naujoviška valdymo kompiuterio korpuso forma bei gamybos proceso kokybė leidžia išlaikyti aukštas estetines savybes. Korpuso dangtelis yra pagamintas iš modernios aukštos kokybės plastiko, pasižyminčio geresniu atsparumu smūgiams ir atsparumu įvairioms temperatūroms. Nerūdijančio plieno pagrindo plokštė pabrėžia unikalų korpuso pobūdį.

Lukas

Kontaktai

Adresesas R. Kalantos g. 16A Kaunas
Telefono numeris +370 6 624 0150
Darbo laikas Pirm - Penkt: 9:00 - 18:00 Šeštadienis: 10:00 - 14:00 Sekmadienis: Nedirbame

Kalendorius

2024 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930